fbpx

BECOME - INSTALLER - INTELLIGENT - SYSTEM - AMPIO

without leaving the house

nie wychodząc z domu

ZOSTAŃ - INSTALATOREM - INTELIGENTNEGO - SYSTEMU - AMPIO

projekt

Naucz się projektować instalacje elektryczne oraz inteligentnej automatyki. Poznaj narzędzia, które Ci w tym pomogą.

okablowanie

Dowiedz się, jak rozłożyć okablowanie oraz magistralę systemu w budynku pod instalację inteligentnej automatyki Ampio.

automatyka

Poznaj tajniki realizacji rozdzielnicy z automatyką budynkową. Rozplanuj rozmieszczenie sterowników i czujników.

konfiguracja

Naucz się programować oraz integrować system Ampio. Skonfiguruj aplikację mobilną. Przekonaj się, jakie to proste!

Dlaczego warto zostać instalatorem inteligentnych instalacji Ampio?

Zaawansowany ale prosty w obsłudze

Ampio jest jednym z najbardziej zaawansowanych i rozbudowanych systemów na rynku. Dzięki sporej ilości modułów automatyki obsługuje praktycznie wszystkie rodzaje urządzeń stosowanych w budynkach.

Otwarty ale bezpieczny

Ampio to system otwarty na integrację dzięki obsłudze wielu ogólnoświatowych standardów komunikacji, między innymi takich jak: CAN, KNX, RS232, RS485, ModBus, DALI, LAN MQTT, Z-Wave, LoRa, EnOcean.

Instalowany tylko przez autoryzowane punkty instalacyjne

System Ampio jest instalowany tylko przez profesjonalistów. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i produkcji elektroniki to niezawodność poparta 5-cio letnią gwarancją produktów Ampio. 

System Ampio dostępny jest tylko w autoryzowanych punktach, które oferują również usługę instalacyjną. 

  

nowoczesna aplikacja Android & iOS

Włącznik dotykowy

Piękne i inteligentne włączniki

Zaproponuj swoim klientom całą gamę dotykowych włączników inteligentnych. Panele Ampio to nie tylko same włączniki, to zaawansowane urządzenia posiadające niezliczoną ilość funkcji. Zastąp nawet 40 zwykłych włączników jednym panelem Ampio! 

Generator dźwięku, którym dysponuje każdy panel inteligentnego domu Ampio, może Ci zastąpić zwykły gong. Możesz go też użyć do ostrzegania o różnych zdarzeniach i alarmach. Jest dowolnie konfigurowalny. 

Skonfiguruj panel lub zwykły przycisk tak, żeby zmienił swoją funkcjonalność sam. Niech za dnia steruje roletą, a wieczorem ten sam przycisk zapali lampę.

Skorzystaj z inteligentnego rozpoznawania przyciśnięć. Niech zwykłe kliknięcie włączy oświetlenie, a przytrzymanie wyłączy muzykę. Podwójne kliknięcie natomiast zmieni kolor podświetlenia gzymsu.

System o inteligencji rozproszonej

Ampio jest systemem o topologi rozproszonej logiki. To bardzo ważna cecha każdego profesjonalnego systemu, ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo i ciągłość działania całej instalacji. Oznacza to, że system nie posiada jednostki nadrzędnej, która w razie awarii mogłaby unieruchomić całość bądź większą część budynku. W Ampio każde jedno urządzenie systemu jest autonomicznym urządzeniem o własnej inteligencji. Komunikują się one pomiędzy sobą sprawiając, że każde urządzenie widzi wszystko, co dzieje się w całej instalacji i może te informacje wykorzystać do swojej logiki. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat działania systemów rozproszonych względem systemów scentralizowanych, kliknij poniższy przycisk.

Dołącz do nas wybierając jeden z najlepszych systemów na rynku!

Prowadzisz elektryczną firmę instalacyjną? Zajmujesz się instalacjami elektronicznych systemów zabezpieczeń? Nie czekaj! Powiększ swoje portfolio o jeden z najbardziej zaawansowanych i bezpiecznych systemów na rynku. A przy tym łatwy w konfiguracji. Rozpocznij swoją przygodę z Ampio!  Napisz do nas i zapytaj o warunki. Jesteś nauczycielem zawodu elektrycznego, elektronicznego bądź automatyki? Wprowadź na swoje zajęcia wykłady z programowania systemów Ampio.